10 2014
0

Falowniki SEW

URL: falowniki.pl

Falowniki SEW

Prąd wzbudzenia Iw wytwarza w magneśnicy strumień magnetyczny Pm, który na skutek wirowania magneśnicy indukuje w każdej fazie uzwojenia twornika (stojana) siłę elektromotoryczną. Wartość skuteczna tej siły elektromotorycznej zależy od wartości strumienia magnetycznego 0, dla b cp = 0, dla c cp < 0. Dla otrzymania wektora sem E do wektora napięcia UA dodajemy spadek napięcia na rezystancji uzwojenia RIA, który jest w fazie z wektorem prądu I_A, następnie spadek napięcia na reaktancji synchronicznej XSI, który wyprzedza w fazie wektor prądu Ir o kąt 90°.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 17
 • Wyświetleń: 1241
 • CTR: 1.37%
 • Data dodania: 04 10 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.6/10 (37 głosów)

Odwiedziny googlebot 414
Falowniki SEW
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Certyfikat, audyt energetyczny Łódź

  Współczesne budownictwo to trudna dziedzina również w sensie technologicznym i prawnym względem deweloperów. Mają oni zobowiązanie spełnić łańcuch norm spojonych zwłaszcza z budownictwem mieszkaniowym. W trosce o osoby nabywające domy lub mieszkania użytkowe, polski rzą ... szczegóły wpisu »

 • Odłącznik ozk

  Pracujesz w branży elektrycznej? Szukasz współczesnych rozwiązań? Skorzystaj z tego co mamy do zaproponowania. W ofercie naszej firmy Nasi klienci znajdą współczesne styczniki id, które docenią wszyscy specjaliści w branży jak również w naszej ofercie jest zwalniak czy ... szczegóły wpisu »

 • Falowniki

  Pojęcie dokładności wykonania otworu lub wałka jest poniekąd związane z gładkością wykonania ich powierzchni. Ustalenie określonej gładkości powierzchni jest ważne, ponieważ:
  1. Współczynniki tarcia powierzchni gładkich są mniejsze niż wykończonych zgrubnie. Zużyci ... szczegóły wpisu »

 • Automatyka przemysłowa

  Należy uziemienie usunąć.
  D. Zwarcie między zwojowe lub zwarcie w jednej lub w kilku cewkach uzwojenia wzbudzenia.
  E. Zwarcie w uzwojeniu twornika, pomiędzy wycinkami lub chorągiewkami komutatora.
  F. Powstała przerwa lub niedostateczny styk w uzwojeniu tw ... szczegóły wpisu »

 • NetVet, Kasy fiskalne Wrocław, Podpis elektroniczny Wrocław

  Kasy fiskalne można obecnie spotkać u prawie każdego przedsiębiorcy. To urządzenia niezbędne umożliwiające transakcje z klientem. Oferujemy różnego rodzaju kasy fiskalne. W naszym sklepie intenretowym znajdziesz urządzenia specjalnie przeznaczone i sprawdzające się w ró ... szczegóły wpisu »

 • Abexpert - sprzęt elektroniczny

  Firma AB Expert specjalizuje się w sprzedaży sprzętu elektronicznego i teletechnicznego. Oferuje bogaty wybór produktów, pochodzących od sprawdzonych i zaufanych producentów. W szerokim asortymencie sklepu, znajdziesz baterie, powerbanki, dzwonki, domofony, detektory, g ... szczegóły wpisu »

 • Obudowy do elektroniki, obudowy elektroniki

  Jako firma MASZCZAK oferujemy Państwu najwyższej jakości obudowy do elektroniki. Kierujemy się przede wszystkim pasją do tego co tworzymy. Zapewniamy kompleksową pomoc i fachowe porady z zakresu ochrony i funkcjonalności. Gwarantujemy indywidualny dobór odpowiedniej obu ... szczegóły wpisu »

 • Alarmy i kontrola dostępu

  Mądrą rzeczą jest chronić swoje nieruchomości nawet wtedy, kiedy opuścimy je chociażby tyko na krótkie jesienne wypady. Potencjalnemu złodziejowi nie trzeba wiele czasu, by zakraść się oraz zniknąć z naszymi cennymi aktywami. Zgodnie z niemieckim i polskim powiedzeniem ... szczegóły wpisu »

 • Elmax.waw.pl - Drukowanie Płytek PCB

  Firma Elmax aktywnie działa na rynku od 1988 roku. To nowoczesny i profesjonalny zakład produkcyjny, który zajmuje się produkcją obwodów drukowanych. Ponadto przygotowuje prototypy płytek pcb jednostronnych, dwustronnych, wielowarstwowych. Zapraszamy do zapoznania się z ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 12927 stron internetowych w 15 kategoriach i 534 podkategoriach. Gości online 8. Stron oczekujących 3.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator