11 2014
0

Firmy szkoleniowe

URL: www.ith24.pl

Firmy szkoleniowe

Na terenie Katowic mieści się siedziba firmy szkoleniowej IDEA Trainer House, która opracowuje i wykonuje różnorakie szkolenia takie jak: z prowadzenia biznesu, interpersonalne, handlowe jak również z BHP. Te szkolenia cechuje kompetencja, świetna forma warsztatowa jak również zawsze dopasowanie do własnych życzeń zleceniodawców. Gwarantuje to, że podczas przedmiotowych kursów uczestnicy otrzymują bardzo wartościową i praktyczną wiedzę. Tak doskonały poziom oferowanych usług możemy zaoferować z racji doskonale wyszkolonych i z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie naszych specjalistów. Zdajemy sobie sprawę, że dla firm nie stanowi większej wartości jak bardzo dobrze wyszkoloni pracownicy, bo to niezaprzeczalnie pracownicy są ich najcenniejszym majątkiem. Zachęcamy do poznania się z przygotowaną ofertą na naszej stronie internetowej.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 421
 • CTR: 0.95%
 • Data dodania: 20 11 2014
 • Ocena:

  Ocena: 4.2/10 (22 głosów)

Odwiedziny googlebot 20
Firmy szkoleniowe
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Techniki sprzedaży szkolenie

  Aranżujemy szkolenia dla przedsiębiorców, to właśnie dzięki którym poznają oni tajniki administrowania współczesnym biznesem. W obszernym asortymencie usług znajdą Państwo między innymi: szkolenia Katowice z zakresu organizowania i mapowania procesu produkcyjnego, dosta ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia biznesowe Poznań

  Proup Solutions to oficjalny partner Miasta Poznań w zakresie przeprowadzania specjalistycznych badań firmowych. Obszary naszego badania obejmują Proaktywność, Proefektywność i Innowacyjność. Uważamy, że własne wychodzenie z inicjatywą przez pracowników zwiększy efektyw ... szczegóły wpisu »

 • MATRIK Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

  Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK mieści się w Krakowie i zajmuje się szeroko pojętym rozwojem zawodowym trenerów, couchów i konsultantów. Jest to organizacja non-profit, a jej celem jest nie tylko podwyższanie kompetencji i kwalifikacji, a przez ... szczegóły wpisu »

 • Krakowskie Centrum Usług BHP

  Krakowskie Centrum Usług, Szkoleń, Doradztwa oraz Sprzedaży produktów BHP - SAFETY Service - to firma założona w 2012 roku. Realizujemy usługi dla firm budowlanych, firm przemysłowych, a także dla międzynarodowych korporacji na codzień posługujących się językiem angiels ... szczegóły wpisu »

 • Centrum szkoleniowe w Krakowie LUQAM

  Z roku na rok w Polsce powstaje coraz to więcej firm konsultingowych. Istnieje na nie olbrzymie zapotrzebowanie, ponieważ coraz więcej przedsiębiorstw inwestuje w swój rozwój. Pragnąc zdiagnozować wszystkie problemy z tym, jak działa dana firma, jej właściciele zatrudni ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenie dla psychologów

  Szkolenie dla psychologów zrobisz w Centrum Poznawczo - Behawioralnym (CePoBe) w Zielonej Górze, województwo lubuskie. Poznaj ofertę na szkolenia dla psychologów, a także na indywidualne terapie, w tym terapia lęki. W ofercie nie tylko szkolenie dla psychologów, ale tak ... szczegóły wpisu »

 • Kurs kadry i płace online - akademia.monikasmulewicz.pl

  Zajęcia w Akademii Moniki Smulewicz realizowane są w formie online. Dzięki temu każda zainteresowana osoba może z dowolnego miejsca na świecie pozyskiwać wiedzę i umiejętności przekazywaną w interesujący sposób. Pełny program obejmuje 9 miesięcy kształcenia, jednak posz ... szczegóły wpisu »

 • Kurs kadrowo- płacowy - polexpert.com.pl

  Szukasz możliwości rozwoju zawodowego? Wybierz markę Polexpert – lidera wśród organizatorów szkoleń z prawa pracy, z zakresu HR, ubezpieczeń społecznych, kursów kadrowo-płacowych i wielu innych. W naszej pracy stosujemy praktyczne podejście, aby zapewnić najlepsze wynik ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła jazdy Szczecin - jazdy dodatkowe RAWO

  Serdecznie zapraszamy wszystkich Nauka i Technika Jazdy Rawo ośrodek z siedzibą w Szczecinie.
  Nakłaniamy wszystkie zainteresowane osoby do podjęcia uczestnictwa w szkoleniach na prawo jazdy kat. B, szkoła jazdy Szczecin.
  Wszelkiego rodzaju zajęcia przeprowadza ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 12927 stron internetowych w 15 kategoriach i 534 podkategoriach. Gości online 4. Stron oczekujących 3.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator