03 2017
0

Regały do magazynu

URL: regalit.pl

Regały do magazynu

Optymalne rozwiązanie dla magazynów. Jakie meble?

To, jaki regał magazynowy, a dokładnie nawet rzecz ujmując specjalny system będzie najlepszy, zależy do indywidualnych oczekiwań. Kwestia bieżącego przeznaczenia mebli magazynowych jest najważniejsza i to właśnie ona musi być dokładnie przeanalizowana. Co więcej, można pomyśleć o przyszłym zapotrzebowaniu i wybrać system, który możliwy będzie do rozbudowania.

Tradycyjne regały półkowe

Jeśli magazyn jest miejscem, w którym wystarczająca jest obsługa ręczna, wówczas wystarczą uniwersalne regały do magazynu. Zbudowane są z półek modułów skręcanych śrubami lub montowanych przy pomocy specjalnych zaczepów. To system, który można dowolnie rozbudowywać. Należy pamiętać, że jeśli będziemy chcieli optymalnie wykorzystać kubaturę magazynu i stworzyć wielopoziomowy system magazynowy, do obsługi będziemy potrzebować wózków widłowych.

Automatyczne regały do magazynu

W przypadku składowania towarów na paletach, mamy wybór zautomatyzowanych systemów regałów, które opracowane są na podstawie konkretnych koncepcji. Istotne jest tu określenie kolejności wyjazdu palet z magazynu. Możemy wybrać regały paletowe przepływowe, rzędowe, drive in lub regały paletowe przesuwne. Dobór konkretnej infrastruktury dla magazynu należy rozpatrywać również pod kątem możliwości kontroli stanów magazynowych. Z wcześniej wymienionych rozwiązań niektóre wymagają większej przestrzeni, inne nie. Jedne są droższe w utrzymaniu, inne tańsze, jednak w kwestii kontroli asortymentu stanowią utrudnienia. Dlatego w tym przypadku wymagana jest kompleksowa koncepcja logistyczna.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 31
 • CTR: 6.45%
 • Data dodania: 09 03 2017
 • Ocena:

  Ocena: 4.0/10 (6 głosów)

Odwiedziny googlebot 2
Regały do magazynu
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Stojaki

  Jako firma SIP Krosno istniejemy od 1950 roku. Od tego czasu naszą specjalizację stanowią stojaki reklamowe i stojaki ekspozycyjne, które dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Naszą kadrę tworzą wysoce wykwalifikowani ... szczegóły wpisu »

 • Digital signage

  Wyrób nośników reklamowych różnego typu. W ofercie formy nieruchome jak citylight i reklama ruchoma jak digital signage. Atutem oferty Adboard jest dopracowanie konstrukcji, przejawiające w oryginalnym wyglądzie. Firma wykazuje się również rozwiązaniami zwiększającymi d ... szczegóły wpisu »

 • Adapter wyposażony w chip dla Sony

  Primefoto.pl to witryna internetowa z akcesoriami do aparatów fotograficznych bardzo dobrych marek i aparatów telefonicznych mająca centralę w Warszawie. Nasza propozycja jest bardzo duża i skierowana do doświadczonego fotografa jak również laika. Na rynku prowadzimy dz ... szczegóły wpisu »

 • Biersin.com.pl

  Trudnimy się produkcja rozwiązań związanych z instalacjami elektrycznymi. Oferta mojej korporacji jest bardzo szeroka i prawie każdy coś w niej znajdzie dla siebie. Trudnimy się dostarczaniem głównie rozwiązań najwyższej jakości. W mojej ofercie znajdują się między inny ... szczegóły wpisu »

 • Sztuczne ognie tropic.eu

  Prowadzisz własną działalność? Organizujesz spotkanie integracyjne dla pracowników? A może planujesz jakąś konferencję? Jeżeli chcesz, aby Twoje przyjęcie zostało na długo zapamiętane przez wszystkich gości, to dostępne w tropic.eu sztuczne ognie z pewnością spełnią Two ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8502 stron internetowych w 15 kategoriach i 512 podkategoriach. Gości online 13. Stron oczekujących 8.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator