12 2012
0

Ściany nośne w Solbet

URL: www.solbet.pl

Ściany nośne w Solbet

Solbet Sp. z.o.o. jest największym producentem nowoczesnego betonu komórkowego w Polsce. Otwarcie naszej pierwszej linii produkcyjnej datujemy na lata pięćdziesiąte, kiedy to w Solcu Kujawskim uruchomiono nową linię produkcyjną innowacyjnego betonu komórkowego. Obecnie z naszych kilku zakładów przemysłowych, każdego roku na europejski rynek trafia niemal 1,4 mln m3; siporeksu. Stawiając ścianę jednowarstwową z bloczków gazobetonowych powinniśmy mieć pewność, że będzie to ściana pod wieloma względami przyjazna dla natury. Po pierwsze minimalne koszty produkcji (niewielki nakład prądu), podług produkcji tradycyjnych pustaków. Nieduża promieniotwórczość w porównaniu do produktów konkurencyjnych a także całkowita wytrzymałość na pleśń i grzyby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • PageRank: 5
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 263
 • CTR: 1.52%
 • Data dodania: 11 12 2012
 • Ocena:

  Ocena: 6.0/10 (12 głosów)

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 89
Ściany nośne w Solbet
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Domy drewniane

  Przedsiębiorstwo Darley Sp. z o. o. zajmuje się produkcją wyrobów i konstrukcji drewnianych. Jeśli interesują Cię domy drewniane, powinna zaciekawić Cię oferta tej firmy. Spółka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem wytwarza wyroby i konstrukcje drewniane, na potrzeby ... szczegóły wpisu »

 • Beton towarowy

  Częstochowska firma produkująca beton towarowy Częstobet działa na rynku przeszło 12 lat. Dysponuje bogatą ofertą gotową dorównać oczekiwaniom każdego kontrahenta. Ten częstochowski producent dysponuje węzłem betoniarskim o dużej efektywności z komputerowym układem ster ... szczegóły wpisu »

 • Biokominki i biopaliwo Toscana

  Biokominki od jednego z czołowych producentów – Biokominki Toscana. Oferta produktów oferowanych na stronie obejmuje biokominki, biokominki wiszące, kominki zabudowane, biokominki wiszące, kominki wolnostojące. Dostępne kominki ekologiczne są najlepszej jakości oraz spe ... szczegóły wpisu »

 • Nagrobki

  Kamieniarstwo Strzegom Andrzej Woźniak czyli nagrobki, grobowce doskonale zaprojektowane, doskonale przygotowane i oczywiście w niskich cenach. Oprócz tego nasz zakład specjalizuje się w takich sprawach jak posadzki, parapety, lady, stopnice oraz podstopnice. Firma prop ... szczegóły wpisu »

 • Membrany do hydroizolacji

  Dachy, balkony, tarasy, instalacje zewnętrzne szczególnie narażone są na przeciekanie. Możesz je chronić dzięki płynnej membranie hydroizolacyjnej! Postaw na solidnego partnera, jakim jest AlchiPoznań. Wejdź na AlchiPoznan.pl i kupuj niezbędne produkty w naszym sklepie ... szczegóły wpisu »

 • Epdmmembrany.pl - Membrany hydroizolacyjne

  Membrana EPDM to uszczelniające pokrycie na bazie syntetycznego kauczuku. Można ją stosować jako hydroizolacyjne pokrycie dachowe, izolację balkonu, bazę dachu zielonego czy dno oczka wodnego. Charakteryzuje się wysoką rozciągliwością, odpornością na skrajne temperatury ... szczegóły wpisu »

 • Skład drewna, https://sopexim.pl/

  Sopexim to polska firma, której tradycja produkcji drewna sięga do roku 1989. Skład drewna z Aleksandrowa Łódzkiego specjalizuje się w propagowaniu drewna do celów użytkowych, jak również w promowaniu ekologicznego stylu budowania. Płyta OSB oraz drewno konstrukcyjne to ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 12052 stron internetowych w 15 kategoriach i 532 podkategoriach. Gości online 13. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator