06 2012
0

Jazdy Doszkalające Warszawa Bemowo

URL: www.havranek.entro.pl

Jazdy Doszkalające Warszawa Bemowo

Firma Havranek - Nauka Jazdy Warszawa posiadająca w swoich szeregach wysoce wykwalifikowaną kadrę instruktorską, pragnie Państwa zaprosić na kurs prawa jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające. Nasi instruktorzy to profesjonaliści pod każdym względem, dzięki czemu nauka jazdy pod ich czujnym okiem to przyjemność. Każdy z nich dodatkowo posiada uprawnienia egzaminatora.
Szkolenie odbywa się na nowych, klimatyzowanych samochodach takiej samej marki jak na egzaminach państwowych. Do dyspozycji kursantów oddajemy również wzorcowy plac manewrowy. Zapisując się na kurs prawa jazdy kat. B lub jazdy doszkalające macie Państwo 100% Gwarancję Satysfakcji! Po naszym kursie zdanie egzaminu państwowego oraz prowadzenie samochodu stanie się bajecznie proste.

Zapraszam serdecznie,
Rafał Trawczyński

  • PageRank: 2
  • Kliknięć: 4
  • Wyświetleń: 282
  • CTR: 1.42%
  • Data dodania: 24 06 2012
  • Ocena:

    Ocena: 5.3/10 (13 głosów)

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 89
Jazdy Doszkalające Warszawa Bemowo
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
  • Szkoła jazdy Bydgoszcz

    Przewidujesz zrobienie prawo jazdy? Szkoła jazdy Start-Car z Bydgoszczy proponuje kursy kat. A, A1 oraz B w korzystnej opłacie. Szkolimy na samochodach stosowanych w pobliskim WORDzie w miłej atmosferze na szlakach którymi jeździ się na egzaminie państwowym. Dodatkowo w ... szczegóły wpisu »

  • Prawo jazdy Golub-Dobrzyń kategoria B

    Prawo jazdy to jeden z najistotniejszych dokumentów w naszym życiu. Prezentowana firma przygotowuje do egzaminu dla kategorii A i B. Jeśli zapiszesz się poprzez stronę otrzymasz 1 godzinę jeżdżenia za darmo. Oprócz tego proponujemy okresowe zniżki i promocje. Klient ma ... szczegóły wpisu »

  • Prawo jazdy Toruń

    Jeśli namyślasz się nad egzaminem na prawo jazdy zajrzyj na tę stronę. Proponujemy kursy z zakresu prowadzenia samochodów. Przygotujemy do sprawdzianu kategorii A oraz B. Samodzielnie zajmujemy się organizacją zajęć. Mamy indywidualne podejście do poszczególnego klienta ... szczegóły wpisu »

  • OSK ELA JAWORZNO

    Zapraszamy do zwiedzenia stron internetowych Ośrodka Szkolenia Kierowców “ELA”.Dla wszystkich naszych klientów oferujemy kursy na prawo jazdy kategorii A oraz B.Zrozumienie i cierpliwość Pań instruktorek. Posiadamy dwa samochody szkoleniowe:Toyota Yaris – identyczna jak ... szczegóły wpisu »

  • Ośrodek Kształcenia Kierowców Janusz Witkowski

    Nasz ośrodek powstał z myślą o kierowcach i ich bezpieczenstwie. Organizując szkolenia mamy na celu podnieść jakość wiedzy naszych kursantów do takiego poziomu, aby nie mieli wątpliwości podczas podejmowania decyzji na drodze. Znając specyfikę jakże trudnego zawodu kie ... szczegóły wpisu »

  • Kursy bezpiecznej jazdy

    ODTJ Rajder to profesjonalna szkoła, w której masz okazję doskonalić przeróżne techniki jazdy. Szkoła znajduje się w Toruniu i zajmuje obszar ponad 20 hektarów. Na obszarze tym znajdują się miedzy innymi: biuro obsługi klienta oraz mnóstwo wyjątkowych atrakcji. Dla ucze ... szczegóły wpisu »

  • Jazda defensywna kursy

    Sztuka kierowania samochodem nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji pojazdu. Znajomość technik defensywnej i oszczędnej jazdy, ma wpływ nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu mechanicznego, ... szczegóły wpisu »

  • Jazda defensywna definicja

    Szkolenia dla kierowców podwyższają ich umiejętności i przyczyniają się do zwiększenia świadomości zagrożeń w ruchu drogowym. Jednym z najbardziej przydatnych szkoleń jest kurs na pojazdy uprzywilejowane, organizowany dla osób, które uprawiają zawód kierowcy karetek pog ... szczegóły wpisu »

  • Ciekawostki

    Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

    U.I. "JARMI" Właściciel

    Katalog posiada 7466 stron internetowych w 15 kategoriach i 508 podkategoriach. Gości online 35. Stron oczekujących 1.

    U.I. "JARMI" Właściciel

    Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
    IP: 5,460,
    BL: ,
    Page Rank: 1

    U.I. "JARMI" Właściciel

    Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

    U.I. "JARMI" Moderator