08 2019
0

K&K School of English: kandk.edu.pl

URL: www.kandk.edu.pl

K&K School of English: kandk.edu.pl

Szkół językowych w Polsce tylko przybywa. Nie każda jednak może się pochwalić tak długim stażem jak K&K School of English. Ta krakowska szkoła językowa działa już od prawie trzech dekad i wciąż rozwija swoją działalność. Dlatego też jest to szkoła językowa, z której chętnie korzysta bardzo wielu uczniów.nnK&K School of English powstała z myślą o tym, aby zapewnić naukę języka angielskiego dla każdej osoby, bez względu na wiek czy stopień zaawansowania znajomości języka. Z tego powodu oferta tej szkoły jest bardzo szeroka. Między innymi znaleźć tam można kursy dla młodzieży, ale także i seniorów. Prowadzone są na poziomach od podstawowego, czyli A1, aż po C2, który gwarantuje płynność w użyciu języka. Szkoła językowa K&K zatrudnia bardzo różnorodną kadrę pracowników. Wśród nich znaleźć można także native speakerów, którzy stanowią doskonały sposób na to, aby zetknąć się z językiem w warunkach, jakie panują w prawdziwym świecie, nie zaś w tym, który przedstawiają podręczniki. Dzięki temu każdy, kto pragnie pokryć luki w swojej wiedzy na temat języka angielskiego, na pewno nie będzie miał z tym problemu.nnW K&K School of English można się przygotować na wszystko - na maturę z języka angielskiego, na zdobycie jednego z wielu prestiżowych certyfikatów językowych, a także na wyjazd do Anglii lub innego kraju anglojęzycznego. Wszystko to jest oferowane w bardzo przystępnych cenach, co na pewno jest dużym plusem, jakim może pochwalić się ta szkoła językowa.nnK&K School of English działa przy alei Jana Pawła II 178, 31-982 Kraków. Aby dowiedzieć się szczegółów na temat jej oferty, warto udać się bezpośrednio do siedziby szkoły albo zadzwonić na jeden z numerów kontaktowych, jakimi są +48 12 644 78 27 oraz +48 501 463 724. Pracownicy szkoły zawsze z chęcią odpowiadają na wszelkiego rodzaju pytania od swoich potencjalnych uczniów.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 16
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 20 08 2019
 • Ocena:

  Ocena: 5.0/10 (2 głosów)

Odwiedziny googlebot 7
K&K School of English: kandk.edu.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Szkoła języków obcych w Głogowie

  Szkoła języków obcych „DMK” w Głogowie, oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich, niezależnie od wieku. Posiadamy wykwalifikowaną głogowską kadrę lektorów z dużym doświadczeniem. Kurs angielskiego to dwie lekc ... szczegóły wpisu »

 • Biuro tłumaczeń Katowice

  Na opisywanej stronce swoją ofertę prezentuje biuro tłumaczeń z siedzibą w mieście Katowice. Jesteśmy rzetelną firmą dbającą o wysoki poziom świadczonych usług. Celem zagwarantowania najlepszej jakości usług dostosowujemy ofertę do wymagań klientów. Nasza firma zajmuje ... szczegóły wpisu »

 • Nauka angielskiego

  English For You specjalizuje się w organizacji szkoleń z języka angielskiego. Organizujemy angielski dla przedsiębiorstw koncentrując się na wyrażeniach branżowych. Nauka angielskiego w naszej szkole to gwarancja skuteczności. Kursy dostępne w ofercie usatysfakcjonują n ... szczegóły wpisu »

 • Biuro tłumaczeń Lingua-franca.pl

  Witryna biura tłumaczeń wykonującego tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe, techniczne, prawnicze, specjalistyczne, tłumaczenia aktów notarialnych, umów. W biurze możliwa jest płatność kartami VISA, MasterCard, przelewem i gotówką. Biuro prowadzi doświadczony tłumacz ... szczegóły wpisu »

 • Www.profes.edu.pl - tłumaczenia Katowice

  Marka Profes specjalizuje się w oferowaniu usług biznesowych. Grupa naszych ekspertów dopomaga niezależnym przedsiębiorstwom w profesjonalnej organizacji kursów i doskonaleń dla zatrudnionych rozmaitych dziedzin. Jednym z naszych priorytetowych zagadnień są wprowadzane ... szczegóły wpisu »

 • Tęczowa Kraina

  „Tęczowa Kraina” to niepubliczne przedszkole zapewniające świetną opiekę nad dziećmi. Placówka organizuje interesujące zajęcia zgodne z programem wychowania przedszkolnego wymaganego i dopuszczonego przez MEN. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna jest bardzo życzliwa, z e ... szczegóły wpisu »

 • Przedszkole Mokotów

  Przedszkole Mokotów to prywatne, nowoczesne przedszkole językowe i artystyczne położone w jednej z lepszych dzielnic Warszawy. Kadra pedagogiczna to zespół młodych i kreatywnych nauczycieli, którzy zapewniają edukację na najwyższym poziomie. Weź udział w rekrutacji do p ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 9099 stron internetowych w 15 kategoriach i 516 podkategoriach. Gości online 10. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator