11 2012
0

Ocena ryzyka

URL: www.centrumksztalcenia.pl

Ocena ryzyka

Troszczenie się o bezpieczeństwo i higienę pracy (BHP) leży w gestii każdego szefa przedsiębiorstwa. Jednym z części tego zobowiązania jest obowiązek organizowania i przeprowadzania szkoleń.
Szkolenia BHP mają za cel poinformować szkolonego pracownika jakie części składowe środowiska pracy mogą przyczynić się do powstania zagrożenia dla zdrowia. Aby wyeliminować lub zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku lub choroby będących wypadkową zagrożeń w miejscu pracy organizuje się ocenę ryzyka zawodowego. Ocena ryzyka zawodowego ma na celu gruntowną analizę i ocenę, jakie aspekty pracy mogą zaszkodzić lub wyrządzić krzywdę pracującym w organizacji ludziom. Ocena ryzyka umożliwia przekonanie się czy zakład pracy przedsięwziął wszystkie niezbędne kroki, aby zmniejszyć lub wyeliminować ewentualne zagrożenia. Dostarcza również informacji, co należy jeszcze zrobić, aby do nich nie dopuścić. Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski już od kilkunastu lat trudni się organizacją szkoleń z branży BHP oraz oceny ryzyka zawodowego. Szefem Centrum Kształcenia jest Mieczysław Jankowski - specjalista z wielkim doświadczeniem w dziedzinie BHP, który od wielu lat zarządza firmą oferującą takie usługi jak szkolenia BHP i ocena ryzyka zawodowego. Duże, polskie zakłady pracy korzystające od wielu lat z usług firmy Pana Mieczysława doceniają przeprowadzane szkolenia BHP mając je za profesjonalne i fachowe. Będąc firmą elastyczną zawsze dostosowuje się do potrzeb swoich Klientów. Swoją nieposzlakowaną opinię firma wypracowywała przez wiele lat od zarania kładąc nacisk na zatrudnianie wykwalifikowanej ekipy specjalistów z branży BHP i dbając się o wysoki standard i atrakcyjność swoich szkoleń i kursów. Szczerze zachęcamy do skorzystania z usług CK Mieczysław Jankowski.

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 6
 • Wyświetleń: 244
 • CTR: 2.46%
 • Data dodania: 24 11 2012
 • Ocena:

  Ocena: 4.4/10 (13 głosów)

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 81
Ocena ryzyka
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Szkolenia menedżerskiea

  Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego, wszystkich tych którzy chcą zwiększyć skuteczność przekazu w komunikacji z Klientami i współpracownikami. Naszą ofertę kierujemy również do tych, którzy potrze ... szczegóły wpisu »

 • Kurs języka polskiego

  Nauka języka online może być prawdziwą przyjemnością i dawać ciągłe uczucie progresu. Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć polski dla obcokrajowców na sensownym poziomie, a następnie cieszyć się osiąganymi kolejnymi umiejętnościami – to wbrew pozorom nie takie trudne. Wysta ... szczegóły wpisu »

 • Kurs dla baristów, baristy

  Kawa to rodzaj napoju znany od wielu stuleci mieszkańcom ziemi. Był też pity przez królów, a także zwyczajnych ludzi. Każdy ma ulubione rodzaje kaw i praktycznie zaczyna dzień od napicia się przecudownie pachnącego kubka czarnego napoju. Kawa serwowana jest praktycznie ... szczegóły wpisu »

 • Kurs parzenia kawy

  Kawa to rodzaj napoju, którym praktycznie każdy rozpoczyna dzień. Dodaje energii jak również dostarcza bardzo dużej przyjemności z samego faktu jej wypicia. Na świecie jest mnóstwo rodzajów kaw, które różnią się od siebie smakiem. Taka różnorodność powoduje, że każdy mo ... szczegóły wpisu »

 • Driveracademy.pl

  Driveracademy.pl to szkoleniowa firma motoryzacyjna z Warszawy, która pomoże twojej działalności podnieść bezpieczeństwo na trasie. Przy naszej pomocy nauczysz twoich pracowników bezpiecznej i oszczędnej jazdy. Dostosujemy pakiet kursów do Twoich umiejętności. Nie zasta ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenie na patent sternika jachtowego

  Placówka żeglarstwa Junga to zbiorowość ludzka, którzy wiedzą, że żeglowanie po wodach jest czymś de facto fascynującym, pełnym przygód, od czasu do czasu niebezpieczeństw. Żeglowanie po jeziorach, morzach, oceanach to forma aktywności, która cieszy się coraz większą po ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia BHP w Warszawie

  Szkolenia BHP w Warszawie, ppoż i kurs pierwszej pomocy przeprowadza doświadczona firma Aktyw BHP z Warszawy, z woj. mazowieckiego. Firma Aktyw, której specjalizacją są szkolenia BHP w Warszawie oferuje kursy i szkolenia ppoż, a także opracowanie instrukcji maszyn i urz ... szczegóły wpisu »

 • Kursy usg

  Ultrasonografia to niezastąpiony element w prawidłowej diagnostyce i leczeniu chorych. Stałe podnoszenie umiejętności w zakresie diagnostyki obrazowej przez lekarzy umożliwia podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Wychodząc w kierunku zapotrzebowaniom środowiska medyczneg ... szczegóły wpisu »

 • Kurs ochrony Skierniewice

  Kwalifikowany pracownik ochrony to świetnie płatna praca, dająca ogromną satysfakcje zawodową. By podjąć pracę w tej sferze wymagane jest posiadanie ukończonego specjalistycznego kursu pracownika ochrony. Tym samym najlepiej skorzystać z usług firmy STS Security Tactica ... szczegóły wpisu »

 • Ćwiczenia rozwijające mózg

  Ćwiczenia rozwijające mózg są coraz bardziej popularne. Wiele osób szuka sposobu na to, by polepszyć swoje zdolności intelektualne. Również rodzice, w trosce o przyszłość swoich dzieci, martwią o prawidłowy rozwój funkcji poznawczych. To właśnie one determinują dalszy r ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 13137 stron internetowych w 15 kategoriach i 534 podkategoriach. Gości online 6. Stron oczekujących 6.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator