05 2014
0

Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie

URL: www.artmuzyka.pl

Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie

Szkoła Muzyczna W szczecinie zaprasza do nauki gry na instrumentach. Uczymy gry na gitarze, saksofonie, skrzypcach, pianinie, flecie. Nauka w szkole muzycznej jest indywidualna. Zajęcia umawia się we własnym zakresie z nauczycielem. Prowadzimy szkołę muzyczną I stopnia w której dzieci mogą uczyć się gry na instrumentach takich jak pianino, gitara, akordeon, skrzypce, po indywidualnym umówieniu się z nauczycielem. Uczą się również rytmiki, kształcenia słuchu, śpiewu. Młodzież może kontynuować naukę w szkole muzycznej II stopnia. Kadra z doświadczeniem wieloletnim w nauczaniu dzieci i młodzieży dobrzy przygotowuje każdego kto jest chętny do dalszego kontynuowania nauki na wyższych studiach muzycznych. W szkole muzyki można uczyć się gry instrumentach. Program nauczania jest dopasowany indywidualnie do ucznia. Każdy może uczyć się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, według swoich możliwości. Dzieci w szkole muzyki od 5 roku życia przygotowują się do nauki w szkole muzycznej. Poznają grę na różnych instrumentach, mają zajęcia rytmiczne, umuzykalniające, taneczne, śpiewu. Dzieci od 7 roku życia uczą według dowolnego programu nauczania, według własnych zainteresowań. Zapraszamy również dorosłych. Jeżeli masz wolny czas, jesteś studentem, osobą pracującą, emerytem i chcesz spełnić swoje marzenia nauki gry na instrumencie przyjdź do nas. W naszej szkole muzycznej w Szczecinie panuje miła i przyjazna atmosfera. Nasi uczniowie uczestniczą w różnego rodzaju koncertach okolicznościowych, które odbywają się w naszej sali kameralnej. Kadra w naszych szkołach muzycznych jest doświadczona i składa się z nauczycieli uczących w szczecińskich szkołach muzycznych. Społeczna Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Szczecinie posiada uprawnienia szkoły publicznej. To znaczy, że programy nauczania i siatka godzin są takie same jak w państwowych szkołach muzycznych. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszych szkół muzycznych które mieszczą się w budynku przy ul. Pocztowej centrum Szczecina.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 112
 • Wyświetleń: 269
 • CTR: 41.64%
 • Data dodania: 19 05 2014
 • Ocena:

  Ocena: 5.3/10 (10 głosów)

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 123
Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Rysunek Gdańsk

  Szkoła rysunku w Gdańsku Studio Kształt proponuje profesjonalne kursy artystyczne skierowane zarówno do kandydatów na Architekturę, jak i pasjonatów poszukujących dogodnych warunków do rozwoju. Oficjalna strona pracowni przedstawia ogólny zarys zagadnień poruszanych w t ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła rodzenia Poznań

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA zawiera przedszkole i żłobek. Są to placówki idealnie prowadzone cieszące się zaufaniem coraz większej grupy rodziców. Opieka przebiega pod obserwacją wykwalifikowanych pedagogów. Koncepcja wychowawcza Montessori, ucząca mal ... szczegóły wpisu »

 • Rozwój osobowości poznań

  Model wczujsie.pl asygnowany jest dla ludzi, które przerwały wyczuwać ukontentowanie z specjalności, ze partnerstwa czy w ogóle z życia. Które natrafiły z jakimś zagadnieniem i czują się, jak gdyby wyrosła przed nimi bariera, której nie potrafią pokonać. Poprzez ćwiczen ... szczegóły wpisu »

 • Violin lessons Warsaw

  Nasza szkoła muzyczna mieści się w Warszawie przy ulicy Konstancińskiej 9. W zakresie usług naszej szkoły zawarte są m.in. lekcje gry na pianinie, gitarze oraz skrzypcach. Współpracujemy tylko ze świetnie utalentowanymi nauczycielami, posiadającymi doświadczenie muzyczn ... szczegóły wpisu »

 • Kurs Rysunku Elipsa Kraków

  Zapraszamy do zapisów na kurs rysunku odręcznego
  przygotowujący na kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo. Zajęcia prowadzą architekci, doktorzy WAPK, będący członkami IARP oraz SARP z doświadczeniem dydaktyc ... szczegóły wpisu »

 • Guitarmanic - kurs gry na gitarze Kraków

  Gitarmanic to najlepsza szkoła nauki grania na gitarze, która znajduje się w Krakowie i istnieje od 2010 roku. Naszym najważniejszym celem jest ucznie uczniów w każdym wieku grania na gitarze między innymi: elektrycznej i pozostałych odmianach przedmiotowego instrumentu ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8135 stron internetowych w 15 kategoriach i 512 podkategoriach. Gości online 9. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator