05 2014
0

Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie

URL: www.artmuzyka.pl

Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie

Szkoła Muzyczna W szczecinie zaprasza do nauki gry na instrumentach. Uczymy gry na gitarze, saksofonie, skrzypcach, pianinie, flecie. Nauka w szkole muzycznej jest indywidualna. Zajęcia umawia się we własnym zakresie z nauczycielem. Prowadzimy szkołę muzyczną I stopnia w której dzieci mogą uczyć się gry na instrumentach takich jak pianino, gitara, akordeon, skrzypce, po indywidualnym umówieniu się z nauczycielem. Uczą się również rytmiki, kształcenia słuchu, śpiewu. Młodzież może kontynuować naukę w szkole muzycznej II stopnia. Kadra z doświadczeniem wieloletnim w nauczaniu dzieci i młodzieży dobrzy przygotowuje każdego kto jest chętny do dalszego kontynuowania nauki na wyższych studiach muzycznych. W szkole muzyki można uczyć się gry instrumentach. Program nauczania jest dopasowany indywidualnie do ucznia. Każdy może uczyć się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, według swoich możliwości. Dzieci w szkole muzyki od 5 roku życia przygotowują się do nauki w szkole muzycznej. Poznają grę na różnych instrumentach, mają zajęcia rytmiczne, umuzykalniające, taneczne, śpiewu. Dzieci od 7 roku życia uczą według dowolnego programu nauczania, według własnych zainteresowań. Zapraszamy również dorosłych. Jeżeli masz wolny czas, jesteś studentem, osobą pracującą, emerytem i chcesz spełnić swoje marzenia nauki gry na instrumencie przyjdź do nas. W naszej szkole muzycznej w Szczecinie panuje miła i przyjazna atmosfera. Nasi uczniowie uczestniczą w różnego rodzaju koncertach okolicznościowych, które odbywają się w naszej sali kameralnej. Kadra w naszych szkołach muzycznych jest doświadczona i składa się z nauczycieli uczących w szczecińskich szkołach muzycznych. Społeczna Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Szczecinie posiada uprawnienia szkoły publicznej. To znaczy, że programy nauczania i siatka godzin są takie same jak w państwowych szkołach muzycznych. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszych szkół muzycznych które mieszczą się w budynku przy ul. Pocztowej centrum Szczecina.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 112
 • Wyświetleń: 253
 • CTR: 44.27%
 • Data dodania: 19 05 2014
 • Ocena:

  Ocena: 5.3/10 (10 głosów)

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 115
Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Kurs tańca Poznań

  Studio Tańca Dance-center w Poznaniu proponuje kurs tańca w technice hip hop. Spotkania adresowane są do uczestników w różnym wieku, również do osób dorosłych. Profesjonalni instruktorzy gwarantują nabycie doskonałych umiejętności na parkiecie. Propozycja szkoły tańca o ... szczegóły wpisu »

 • Rysunek Gdańsk

  Szkoła rysunku w Gdańsku Studio Kształt proponuje profesjonalne kursy artystyczne skierowane zarówno do kandydatów na Architekturę, jak i pasjonatów poszukujących dogodnych warunków do rozwoju. Oficjalna strona pracowni przedstawia ogólny zarys zagadnień poruszanych w t ... szczegóły wpisu »

 • Rozwój osobowości poznań

  Model wczujsie.pl asygnowany jest dla ludzi, które przerwały wyczuwać ukontentowanie z specjalności, ze partnerstwa czy w ogóle z życia. Które natrafiły z jakimś zagadnieniem i czują się, jak gdyby wyrosła przed nimi bariera, której nie potrafią pokonać. Poprzez ćwiczen ... szczegóły wpisu »

 • Malinowa Mandarynka Przedszkole Mokotów

  Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów to fascynujące miejsce dla dzieci w wieku 2, 5-5 lat. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera, wyspecjalizowana kadra (w tym logopeda i psycholog), autorskie programy nauczania, aplikacje interaktywne, liczne zajęcia sportow ... szczegóły wpisu »

 • Kurs Rysunku Elipsa Kraków

  Zapraszamy do zapisów na kurs rysunku odręcznego
  przygotowujący na kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo. Zajęcia prowadzą architekci, doktorzy WAPK, będący członkami IARP oraz SARP z doświadczeniem dydaktyc ... szczegóły wpisu »

 • Guitarmanic - kurs gry na gitarze Kraków

  Gitarmanic to najlepsza szkoła nauki grania na gitarze, która znajduje się w Krakowie i istnieje od 2010 roku. Naszym najważniejszym celem jest ucznie uczniów w każdym wieku grania na gitarze między innymi: elektrycznej i pozostałych odmianach przedmiotowego instrumentu ... szczegóły wpisu »

 • Opieka nad dzieckiem Piaseczno

  Opieka nad najmłodszymi to nie zawsze jest łatwe zadanie. Często rodzice mają problem z kim zostawić dziecko gdy idą do pracy albo planują wspólne wyjście na romantyczną kolacją. Rozwiązaniem może okazać się opieka nad dzieckiem. Nasza firma oferuje te usługi oraz dużo ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7833 stron internetowych w 15 kategoriach i 511 podkategoriach. Gości online 19. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator