02 2015
0

Violin lessons Warsaw

URL: musicacademy.pl

Violin lessons Warsaw

Nasza szkoła muzyczna mieści się w Warszawie przy ulicy Konstancińskiej 9. W zakresie usług naszej szkoły zawarte są m.in. lekcje gry na pianinie, gitarze oraz skrzypcach. Współpracujemy tylko ze świetnie utalentowanymi nauczycielami, posiadającymi doświadczenie muzyczne: kariery naszych profesorów wciąż trwają. Większość naszej kadry ma niesamowite sukcesy na arenie międzynarodowej. Oprócz profesjonalnych lekcji gry na instrumentach, w Music Academy spotkają się Państwo ze ciepłą, niemalże rodzinną atmosferą. Systematycznie urządzamy wspaniałe koncerty, na których nasi uczniowie mają okazję występu przed prawdziwą publicznością. Jest to bardzo cenny punkt nauki. Występujący mają szansę ukazania swoich umiejętności, zmierzenia się z tremą która zawsze w jakimś stopniu jest powiązana z występami na scenie. Na stronie internetowej naszej szkoły umieszczone są są fotogalerie z występów. Gorąco zachęcamy do przejrzenia zdjęć, oraz kontaktu z Music Academy!

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 11
 • Wyświetleń: 112
 • CTR: 9.82%
 • Data dodania: 04 02 2015
 • Ocena:

  Ocena: 5.2/10 (14 głosów)

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 17
Violin lessons Warsaw
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Kurs tańca Poznań

  Studio Tańca Dance-center w Poznaniu proponuje kurs tańca w technice hip hop. Spotkania adresowane są do uczestników w różnym wieku, również do osób dorosłych. Profesjonalni instruktorzy gwarantują nabycie doskonałych umiejętności na parkiecie. Propozycja szkoły tańca o ... szczegóły wpisu »

 • Rysunek Gdańsk

  Szkoła rysunku w Gdańsku Studio Kształt proponuje profesjonalne kursy artystyczne skierowane zarówno do kandydatów na Architekturę, jak i pasjonatów poszukujących dogodnych warunków do rozwoju. Oficjalna strona pracowni przedstawia ogólny zarys zagadnień poruszanych w t ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła rodzenia Poznań

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA zawiera przedszkole i żłobek. Są to placówki idealnie prowadzone cieszące się zaufaniem coraz większej grupy rodziców. Opieka przebiega pod obserwacją wykwalifikowanych pedagogów. Koncepcja wychowawcza Montessori, ucząca mal ... szczegóły wpisu »

 • Guitarmanic - kurs gry na gitarze Kraków

  Gitarmanic to najlepsza szkoła nauki grania na gitarze, która znajduje się w Krakowie i istnieje od 2010 roku. Naszym najważniejszym celem jest ucznie uczniów w każdym wieku grania na gitarze między innymi: elektrycznej i pozostałych odmianach przedmiotowego instrumentu ... szczegóły wpisu »

 • Opieka nad dzieckiem Piaseczno

  Opieka nad najmłodszymi to nie zawsze jest łatwe zadanie. Często rodzice mają problem z kim zostawić dziecko gdy idą do pracy albo planują wspólne wyjście na romantyczną kolacją. Rozwiązaniem może okazać się opieka nad dzieckiem. Nasza firma oferuje te usługi oraz dużo ... szczegóły wpisu »

 • Przedszkole i żłobek - MEGAMOCNI - Włocławek

  Prywatne przedszkole i żłobek Megamocni, który proponuje fachową opiekę nad maluszkami mieści się we Włocławku. Budynek przedszkola został przystosowany do wymagań dzieci, jak i również posiada wszystkie odbiory wystawione przez Sanepid oraz Państwową Straż Pożarną. Dzi ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 12522 stron internetowych w 15 kategoriach i 534 podkategoriach. Gości online 9. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator