02 2015
0

Violin lessons Warsaw

URL: musicacademy.pl

Violin lessons Warsaw

Nasza szkoła muzyczna mieści się w Warszawie przy ulicy Konstancińskiej 9. W zakresie usług naszej szkoły zawarte są m.in. lekcje gry na pianinie, gitarze oraz skrzypcach. Współpracujemy tylko ze świetnie utalentowanymi nauczycielami, posiadającymi doświadczenie muzyczne: kariery naszych profesorów wciąż trwają. Większość naszej kadry ma niesamowite sukcesy na arenie międzynarodowej. Oprócz profesjonalnych lekcji gry na instrumentach, w Music Academy spotkają się Państwo ze ciepłą, niemalże rodzinną atmosferą. Systematycznie urządzamy wspaniałe koncerty, na których nasi uczniowie mają okazję występu przed prawdziwą publicznością. Jest to bardzo cenny punkt nauki. Występujący mają szansę ukazania swoich umiejętności, zmierzenia się z tremą która zawsze w jakimś stopniu jest powiązana z występami na scenie. Na stronie internetowej naszej szkoły umieszczone są są fotogalerie z występów. Gorąco zachęcamy do przejrzenia zdjęć, oraz kontaktu z Music Academy!

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 11
 • Wyświetleń: 118
 • CTR: 9.32%
 • Data dodania: 04 02 2015
 • Ocena:

  Ocena: 5.2/10 (14 głosów)

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 17
Violin lessons Warsaw
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Kurs tańca Poznań

  Studio Tańca Dance-center w Poznaniu proponuje kurs tańca w technice hip hop. Spotkania adresowane są do uczestników w różnym wieku, również do osób dorosłych. Profesjonalni instruktorzy gwarantują nabycie doskonałych umiejętności na parkiecie. Propozycja szkoły tańca o ... szczegóły wpisu »

 • Rozwój osobowości poznań

  Model wczujsie.pl asygnowany jest dla ludzi, które przerwały wyczuwać ukontentowanie z specjalności, ze partnerstwa czy w ogóle z życia. Które natrafiły z jakimś zagadnieniem i czują się, jak gdyby wyrosła przed nimi bariera, której nie potrafią pokonać. Poprzez ćwiczen ... szczegóły wpisu »

 • Malinowa Mandarynka Przedszkole Mokotów

  Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów to fascynujące miejsce dla dzieci w wieku 2, 5-5 lat. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera, wyspecjalizowana kadra (w tym logopeda i psycholog), autorskie programy nauczania, aplikacje interaktywne, liczne zajęcia sportow ... szczegóły wpisu »

 • Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie

  Szkoła Muzyczna W szczecinie zaprasza do nauki gry na instrumentach. Uczymy gry na gitarze, saksofonie, skrzypcach, pianinie, flecie. Nauka w szkole muzycznej jest indywidualna. Zajęcia umawia się we własnym zakresie z nauczycielem. Prowadzimy szkołę muzyczną I stopnia ... szczegóły wpisu »

 • Lekcje gitary Wrocław

  Nauka gry na gitarze może przebiegać w bardzo przyjemnej formie. Wystarczy zdecydować się na moją ofertę. Jestem nauczycielem gry na gitarze, który posiada dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w przystępny sposób. Dzięki temu każda osoba, która skorzysta z moich lekcji ... szczegóły wpisu »

 • Planeta Robotów

  Chęć poznawania nauk ścisłych przez dzieci od najmłodszych lat jest bardzo trudne. Warsztaty muszą być zorganizowane we właściwy sposób, a najważniejszy z nich to nauka przez zabawę. Dlatego wskazane jest skorzystać ze doskonałej oferty edukacyjnej Planety Robotów, któr ... szczegóły wpisu »

 • Przedszkole i żłobek - MEGAMOCNI - Włocławek

  Prywatne przedszkole i żłobek Megamocni, który proponuje fachową opiekę nad maluszkami mieści się we Włocławku. Budynek przedszkola został przystosowany do wymagań dzieci, jak i również posiada wszystkie odbiory wystawione przez Sanepid oraz Państwową Straż Pożarną. Dzi ... szczegóły wpisu »

 • Analizy statystyczne do prac magisterskich

  Strona internetowa analizystatystyczne oferuje szeroki zakres usług związanych z analizami statystycznymi, w szczególności dla studentów piszących prace licencjackie i magisterskie. Na stronie można znaleźć pomoc w doborze odpowiednich metod analizy danych, interpretacj ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 12927 stron internetowych w 15 kategoriach i 534 podkategoriach. Gości online 8. Stron oczekujących 3.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator