03 2012
0

Kardiolog Bielsko

URL: danea.pl

Kardiolog Bielsko

Centrum Medyczne Danea w Wapienicy zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług medycznych. Jesteśmy placówką, w której mogą Państwo skorzystać zarówno z konsultacji lekarskich jak i porad profesorskich. U nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę lekarską z zakresu neurologii, stomatologii, hematologii, urologii oraz kardiologii. Nie muszą Państwo szukać lekarzy w różnych placówkach. U nas można wykonać wszystkie badania i zasięgną porady lekarskiej z każdej dziedziny. Zapraszamy na wizytę.

 • PageRank: 1
 • Kliknięć: 16
 • Wyświetleń: 1057
 • CTR: 1.51%
 • Data dodania: 16 03 2012
 • Ocena:

  Ocena: 3.8/10 (36 głosów)

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 412
Kardiolog Bielsko
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Leczenie bezdechu Niechrapanie.pl

  Strona przychodni MML Centrum Medyczne proponuje ofertę zabiegów medycznych tego ośrodka. Przychodnia jest kliniką prywatną specjalizującą się w kuracji chrapania i pozostałych chorób związanych z wadliwą budową gardła, niedpowiednim napięciem mięśni podniebienia miękki ... szczegóły wpisu »

 • Zapraszamy, profesjonalny dentysta Lublin.

  Jeżeli poszukujesz gabinetu dentystycznego, gdzie na pierwszym miejscu jest dobre samopoczucie i dobre poczucie klientów, Smile Lublin jest właśnie takim miejscem. U nas zawsze do pacjenta podchodzimy jak do partnera, a nie klienta którego trzeba wyleczyć. Pracujący u n ... szczegóły wpisu »

 • Poradnia zdrowia psychicznego Homine

  Poradnia zdrowia psychicznego Homine specjalizuje się w zakresie konsultacji i porad psychodynamicznych. Wykorzystujemy nabytą przez lata wiedzę, wykształcenie i doświadczenie naszych psychoterapeutów. Nasi specjaliści to członkowie Polskiego Towarzystwa Psychologiczneg ... szczegóły wpisu »

 • Portal Farmaceutyczno-Medyczny Medlabo.pl

  Serwis Medlabo.pl jest najlepszą platformą medyczną w Polskim internecie.W zasobach serwisu pod adresem medlabo.pl możecie znaleźć na czasie informacje poruszające tematy z medycyny takie jak: Postępowanie w przypadku wykrycia zawału, jak leczyć atopowe zapalenie skóry ... szczegóły wpisu »

 • Kręgarz Poznań

  Centrum Trzy Diamenty Rybczyński skutecznie leczy przepukliny w Poznaniu. Chiropraktyka kręgosłupa w Poznaniu zajmuje się terapią przepuklin międzykręgowych kręgosłupa. Kręgarz w Poznaniu stosuje chiropraktykę dzięki której efektywnie wyleczysz rwę kulszową. Ceny chirop ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie marihuaną

  Nasi lekarze zajmujący się marihuaną koncentrują się na wysokiej jakości opiece nad pacjentem i edukacji oferując leczenie marihuaną. Mamy w naszej klinice współczujących, profesjonalnych i kompetentnych lekarzy oraz zarejestrowanych pielęgniarek, które codziennie służą ... szczegóły wpisu »

 • Defibrylatory - LifePak CR2

  Niemało osób stanęło w życiu w trudnej dla nich sytuacji, w której musieli podjąć się ratunku osobom trzecim, u których wystąpiły objawy dotyczące problemów z sercem. W takich chwilach brak jest czasu na niepotrzebne myślenie - należy przystąpić do pomocy. Bardzo ważną ... szczegóły wpisu »

 • Sklep Medyczny 123 - Wózki Inwalidzkie

  Cierpiąc na choroby lub nie mogąc się swobodnie poruszać z pewnością niejednokrotnie potrzebujemy różnego rodzaju sprzętu medycznego. Sprawdź jaki rodzaj produktów może dostarczyć przeciętny sklep medyczny.

  Codzienny sprzęt medyczny

  Sklep medyczny ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 12927 stron internetowych w 15 kategoriach i 534 podkategoriach. Gości online 8. Stron oczekujących 3.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator