04 2012
0

Psychiatra Kraków

URL: www.psychoterapeuta-krakow.com.pl

Psychiatra Kraków

Krakowski psychiatra Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz oraz Janusz Morasiewicz to specjaliści oferujący usługi z dziedziny leczenia dysfunkcji natury psychicznej, psychoterapii, szkoleń psychoterapeutów jak również edukowania w psychoterapii psychodynamicznej oraz profesjonalnej superwizji psychoterapii. Propozycja gabinetu rozbita jest na dwie odrębne pracownie: psychoterapeutyczną oraz psychiatryczną - wspólnie świadczące usługi z zakresu: terapii, superwizji, terapii osób ogarniętych dekompensacjami psychotycznymi i zaburzeniami osobowości oraz osób dotkniętych kryzysem egzystencjalnym. Psychiatra Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz świadczy także usługi z obszaru psychoterapii małego dziecka.
 

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 8
 • Wyświetleń: 995
 • CTR: 0.8%
 • Data dodania: 24 04 2012
 • Ocena:

  Ocena: 4.7/10 (23 głosów)

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny googlebot 417
Psychiatra Kraków
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psychoterapeuta Kraków

  W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i ... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny Mikołaj Trizna

  Profesjonalna pomoc w leczeniu alkoholizmu i zaburzeń psychicznych takich jak: lęk, nerwice, depresja, psychozy, zaburzenia snu, zaburzeni pamięci, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku, uzależnienie od leków. ... szczegóły wpisu »

 • Chirurgia naczyniowa

  Portal Neuromedica Łódź opisuje pracę lekarzy takich specjalności jak neurolog dziecięcy, chirurg naczyniowy, laryngolog, kardiolog czy psycholog. Kardiolog także może zlecić badania osobie uskarżającej się na ból mięśnia sercowego a jest to badanie Holter polegające na ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog kraków

  Profesjonalny terapeuta w wydaniu Gestalt Paweł Bednarczyk, lubuje się w psychologii szczęścia. W przypadku gdy przeżyłeś ból, wychowywałeś się w patologicznej rodzinie, przeszedłeś rozwód, straciłeś bliską osobę, masz trudności z odkryciem celu w życiu, możesz skorzyst ... szczegóły wpisu »

 • Terapia alkoholowa w Krakowie

  W centrum rehabilitacji Tęcza w Krakowie odbywa się terapia alkoholowa dla potrzebujących pacjentów. Leczenie alkoholizmu polega na odcięciu chorego od możliwości spożycia alkoholu. To nic innego tylko odwyk alkoholowy. Oprócz alkoholizmu w ośrodku odbywa się także lecz ... szczegóły wpisu »

 • Seksuolog

  Doskonałej jakości gabinet psychiatryczny Poznań zapraszam do zapoznania się z pełną propozycją leczenia rozmaitych chorób. Choroba psychiczna, depresja, problemy seksualne, znajdziesz pomoc i rozwiązania właśnie w tym miejscu, psycholog gabinet prywatny dr Pauliny Klon ... szczegóły wpisu »

 • Egzorcysta, Egzorcyzmy

  Sprawdzaj portal internetowy Egzorcyści na którym znajdziecie kompletna wiedzę o zakresie działania tych specjalistów. Serwis ten gwarantuje liczne informacje, poparte dowodami odnośnie sytuacji takich jak opętanie, jak nawiedzenie. Dowiesz się wszystkiego o istotach ta ... szczegóły wpisu »

 • Lekarze

  Problemy zdrowotne jakie w naszych czasach dotykają społeczeństwo nie ograniczają się już tylko do grypy i przeziębienia gdzie wystarczy lekarz rodzinny. Dziś dotykają nas liczne urazy, choroby neurologiczne czy problemy psychologiczne w takiej sytuacji nieoceniona będz ... szczegóły wpisu »

 • Centrum Terapii i Rozwoju

  Być może zauważyłeś, że większość swoich obowiązków lub zadań można wykonać online, w tym zakupy spożywcze, płacenie rachunków, przelewanie pieniędzy lub zamawianie na wynos. Wiele usług można wykonać bez wychodzenia z domu, a psychologia nie pozostaje daleko w tyle za ... szczegóły wpisu »

 • Psychozy.pl

  Psychozy.pl to platforma internetowa, która koncentruje się na dziedzinie psychologii i psychiatrii. Jest to wartościowe źródło wiedzy dla entuzjastów psychologii, oferujące informacje na temat terapii, relacji, radzenia sobie ze stresem i technik samopomocy, które mogą ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 13217 stron internetowych w 15 kategoriach i 534 podkategoriach. Gości online 18. Stron oczekujących 5.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator