02 2014
0

Www.bebia.pl

URL: www.bebia.pl

Www.bebia.pl

Oferowanie usług psychologicznych przy wykorzystaniu zaawansowanych opcji technologicznych takich jak sieć internetowa daje przekształcanie konwencjonalnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne i ruchome formy działalności.

Internet może być użytkowany w różnych działaniach oraz usługach psychologicznych zarówno jako pomoc główna lub uzupełniająca, jak i wspomagająca tradycyjne formy i rodzaje pomocy. Internetowe poradnictwo kreuje ogromne perspektywy także przed psychologami, jak przed osobami potrzebującymi porady.

Nie należy rozpatrywać internetowego poradnictwa psychologicznego jako zastępczego środka likwidowania problemu w stosunku do tradycyjnych konsultacji w gabinecie psychologicznym. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA ma stanowić jedną z wielu alternatyw pozyskiwania psychologicznego wsparcia. Należy zdawać sobie transakcję, iż skuteczne łagodzenie ostrych zaburzeń psychicznych nie może być zredukowane do poradnictwa on-line.

Człowiek decydując się na konsultację w klasycznym gabinecie psychologicznym często włącza nieumyślny hamulec emocjonalny, co stanowi normalną reakcję spowodowaną przestrachem przed osobistą konfrontacją z psychologiem (nieznajomym człowiekiem). Internetowe poradnictwo psychologiczne pozwala na korzystne zredukowanie tej bariery wewnętrznej. Nie potrzebujesz składać indywidualnej wizyty u specjalisty żeby przyjąć profesjonalną radę na temat własnego problemu. Ukryta twarz specjalisty służy skutecznemu wynajdywaniu problemów natury wstydliwej. Różnorodność i elastyczność metod komunikacji z psychologiem umożliwia stopniowe przedstawianie swej osobowości – otwieranie się przed psychologiem w zależności od osobistych potrzeb w określonym momencie.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 229
 • CTR: 0.87%
 • Data dodania: 19 02 2014
 • Ocena:

  Ocena: 6.1/10 (8 głosów)

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 71
Www.bebia.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psycholog Warszawa-FreeMind

  FreeMind to miejsce, w którym oferujemy profesjonalne wsparcie oraz pomoc psychologa, psychoterapeuty, dietetyka w trudnych sytuacjach życiowych. Zakres oferty:terapia małżeństw, terapia dorosłych, terapia indywidualna dzieci i młodzieży, terapia grupowa, terapia par, t ... szczegóły wpisu »

 • Terapia24

  Portal numer jeden o psychologii i terapii dla wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się więcej o samych sobie. Profesjonalne artykuły i porady, co miesięczny magazyn Uzależnienia oraz Życie na Piątkę wydawane wspólnie z księgarnią Motywacja Na Maxa, Płyty DVD z terapią ... szczegóły wpisu »

 • Terapia alkoholowa w Krakowie

  W centrum rehabilitacji Tęcza w Krakowie odbywa się terapia alkoholowa dla potrzebujących pacjentów. Leczenie alkoholizmu polega na odcięciu chorego od możliwości spożycia alkoholu. To nic innego tylko odwyk alkoholowy. Oprócz alkoholizmu w ośrodku odbywa się także lecz ... szczegóły wpisu »

 • Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

  Psychoterapeuta Lublin - poradnia Agaty Poręby prowadzi wszechstronną pomoc w sytuacji problemów dnia codziennego różnego typu począwszy od depresji kończąc na aktywizacji osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako kompetentny psycholog oraz terapeuta pomaga osobo ... szczegóły wpisu »

 • Terapia par Zielona Góra

  Znakomitej klasy psycholog w Zielonej Górze Antkowiak to najlepszy wybór z możliwych. Dlaczego tak się dzieje, dlaczego właśnie ten psychoterapeuta Zielona Góra? Psychoterapia, terapia par, wszystko to musi być prowadzone jedynie przez profesjonalistów dlatego pomoc psy ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7344 stron internetowych w 15 kategoriach i 508 podkategoriach. Gości online 36. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator