02 2014
0

Www.bebia.pl

URL: www.bebia.pl

Www.bebia.pl

Oferowanie usług psychologicznych przy wykorzystaniu zaawansowanych opcji technologicznych takich jak sieć internetowa daje przekształcanie konwencjonalnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne i ruchome formy działalności.

Internet może być użytkowany w różnych działaniach oraz usługach psychologicznych zarówno jako pomoc główna lub uzupełniająca, jak i wspomagająca tradycyjne formy i rodzaje pomocy. Internetowe poradnictwo kreuje ogromne perspektywy także przed psychologami, jak przed osobami potrzebującymi porady.

Nie należy rozpatrywać internetowego poradnictwa psychologicznego jako zastępczego środka likwidowania problemu w stosunku do tradycyjnych konsultacji w gabinecie psychologicznym. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA ma stanowić jedną z wielu alternatyw pozyskiwania psychologicznego wsparcia. Należy zdawać sobie transakcję, iż skuteczne łagodzenie ostrych zaburzeń psychicznych nie może być zredukowane do poradnictwa on-line.

Człowiek decydując się na konsultację w klasycznym gabinecie psychologicznym często włącza nieumyślny hamulec emocjonalny, co stanowi normalną reakcję spowodowaną przestrachem przed osobistą konfrontacją z psychologiem (nieznajomym człowiekiem). Internetowe poradnictwo psychologiczne pozwala na korzystne zredukowanie tej bariery wewnętrznej. Nie potrzebujesz składać indywidualnej wizyty u specjalisty żeby przyjąć profesjonalną radę na temat własnego problemu. Ukryta twarz specjalisty służy skutecznemu wynajdywaniu problemów natury wstydliwej. Różnorodność i elastyczność metod komunikacji z psychologiem umożliwia stopniowe przedstawianie swej osobowości – otwieranie się przed psychologiem w zależności od osobistych potrzeb w określonym momencie.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 284
 • CTR: 0.7%
 • Data dodania: 19 02 2014
 • Ocena:

  Ocena: 5.9/10 (9 głosów)

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 74
Www.bebia.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psycholog Bydgoszcz

  Magdalena Brabec to z pewnością najlepszy psycholog Bydgoszcz, ponieważ pomogła już wielu ludziom pozbyć się dręczących ich problemów natury psychicznej. Jeśli nie możecie poradzić sobie z kłopotami rodzinnymi czy zawodowymi, trapi Was uczucie lęku, stresu, smutku czy d ... szczegóły wpisu »

 • Dobry Psycholog Wrocław

  Wybierając się do psychologa warto przemysleć kilka kwestii. Rzecz zasadnicza – powinniśmy sobie jasno odpowiedzieć na pytanie: Po co tam idę? Po poradę? Po wskazówki? Po złoty środek? Czy zamierzam włożyć wysiłek w poszukiwanie rozwiązania mojego problemu? A może nie? ... szczegóły wpisu »

 • Trema

  Krakowski ośrodek doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma trudnościami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych z tremą, jaka pojawia się ... szczegóły wpisu »

 • Terapia24

  Portal numer jeden o psychologii i terapii dla wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się więcej o samych sobie. Profesjonalne artykuły i porady, co miesięczny magazyn Uzależnienia oraz Życie na Piątkę wydawane wspólnie z księgarnią Motywacja Na Maxa, Płyty DVD z terapią ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog kraków

  Profesjonalny terapeuta w wydaniu Gestalt Paweł Bednarczyk, lubuje się w psychologii szczęścia. W przypadku gdy przeżyłeś ból, wychowywałeś się w patologicznej rodzinie, przeszedłeś rozwód, straciłeś bliską osobę, masz trudności z odkryciem celu w życiu, możesz skorzyst ... szczegóły wpisu »

 • Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

  Psychoterapeuta Lublin - poradnia Agaty Poręby prowadzi wszechstronną pomoc w sytuacji problemów dnia codziennego różnego typu począwszy od depresji kończąc na aktywizacji osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako kompetentny psycholog oraz terapeuta pomaga osobo ... szczegóły wpisu »

 • Www.szczepaniak-psychology.eu Psychoterapia w Warszawie

  Każdy z nas ma w sobie potencjał, który może być zablokowany np. przez kryzys, niekorzystne sytuacje, doświadczenie czy życiowy bagaż.
  W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest dotarcie do przyczyn zaistniałego problemu poprzez poznanie siebie i swoich ułom ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia Białystok

  "W Przyszłość" to profesjonalny gabinet psychoterapi i rozwoju osobistego prowadzony przez kilkoro doświadczonych psychologów. Psycholog Białystok. Gabinet mieści się w Białymstoku. Zajmujemy się pomaganiem osobom, które walczą z różnorodnymi problemami, lub c ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7740 stron internetowych w 15 kategoriach i 510 podkategoriach. Gości online 24. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator