11 2014
0

Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego

URL: leas.pl

Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego

LegeArtis to nowoczesna kancelaria prawna prowadząca działalność na terenie całego kraju. Jesteśmy grupą radców prawnych specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach prawa. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować obsługę prawną na najwyższym poziomie. Reprezentujemy Klientów naszej Kancelarii we wszystkich rodzajach postępowań,zarówno sądowych, administracyjnych jak i specjalistycznych. nnSpecjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie prawa handlowego rozpoczynając od etapu tworzenia podmiotu, przez sprawy bieżące, po jego likwidację. nnSpecjalizujemy się również w sprawach rodzinnych, w tym w sprawy takie jak:
- rozwód z orzeczeniem wyłącznej winy drugiego małżonkan- alimenty dla małżonka oraz dzieci
- ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej
- ustalenie kontaktów z dzieckiem
- umożliwienie kontaktów z dzieckiem
- wyegzekwowanie kontaktów z dzieckiem
Mamy również duże doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, w szczególności w sprawach takich jak:
- odszkodowanie za wypadek drogowy
- odszkodowanie z OC sprawcy
- odszkodowanie za uszkodzony pojazd
- odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej (np. żony,syna,ojca)
- odszkodowanie za wypadek przy pracyn- odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnymn- odszkodowanie za poślizgnięcie się lub upadek

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 5
 • Wyświetleń: 294
 • CTR: 1.7%
 • Data dodania: 30 11 2014
 • Ocena:

  Ocena: 4.2/10 (27 głosów)

Odwiedziny googlebot 26
Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Pochłaniacze wilgoci

  Odpowiednie, funkcjonalne pochłaniacze wilgoci, to współcześnie podstawa. Wydawać by się mogło, że ich wykorzystanie znajdziemy wyłącznie w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie. Nic bardziej mylnego. Znajdą użycie w spiżarniach, spichlerzach, szafach, pomieszczeniac ... szczegóły wpisu »

 • Skup złomu Słupsk, złom Koszalin - Metzłom

  Skup złomu Słupsk - zajmuje się głównie skupem i sprzedażą złomu stalowego i żeliwnego oraz metali kolorowych takich jak: miedź, aluminium, mosiądz, brąz, ołów, cynk oraz stal kwasoodporna (chromoniklowa) w postaci zużytych części maszyn i linii produkcyjnych. Skupujemy ... szczegóły wpisu »

 • Zbieranie odpadów niebezpiecznych

  Nowoczesne czasy, opierające się na ciągłym ulepszenia techniki oraz technologii owocują, że nader podstawowa staje się poprawna gospodarka odpadami. Przedsiębiorstwo Ran-Dickmar dysponuje zapleczem technicznym, które umożliwia odbiór odpadów różnego typu, a także trans ... szczegóły wpisu »

 • Elektroutylizacja

  P.H.U. Elektroutylizacja została powołana do życia w 2009 roku, a jej siedziba mieści się w miejscowości Biardy w gminie Łuków. Firma realizuje się przede wszystkim odzyskiwaniem i utylizacją odpadów elektrycznych oraz odpadków wywodzących się ze zużytych maszyn elektry ... szczegóły wpisu »

 • Pompy Wilo

  Zajmujemy się sprzedażą specjalistycznych pomp firmy Wilo. Maja one szerokie zastosowanie w wodociągach i kanalizacji czy ciepłownictwie. Posiadamy wiele różnych modeli w tym produkty zatapialne do ścieków z silnikami pomp dławnicowych lub silnikami samochłodzącymi umoż ... szczegóły wpisu »

 • Pracownia Ochrony Środowiska

  Wielu współczesnych inwestorów i przedsiębiorców dostrzega potrzebę ochrony środowiska naturalnego. Nawet jeżeli wartości związane z ekologią nie są im szczególnie bliskie, to i tak muszą podporządkować się przepisom. A ustawodawstwo w Polsce wspiera środowisko w coraz ... szczegóły wpisu »

 • Doradztwo rolnicze, usługi leśne - Solaris Masiarz.

  Domeną naszej firmy od wielu lat jest doradztwo rolnicze. Specjalizujemy się w szeroko pojętym prawie łowieckim i rolnym, dzięki czemu zakres naszej działalności jest kompleksowy. Oferujemy usługi leśne, w tym zalesianie. Zalesianie gruntów rolnych obejmuje pełny zakres ... szczegóły wpisu »

 • Zlom-ursynow.pl - Skup Metali Kolorowych

  Zlom-ursynow.pl zajmuje się od lat profesjonalnym obrotem surowców wtórnych. Oferujemy skup złomu stalowego, makulatury, folii oraz metali kolorowych. Proponujemy naszym klientom uczciwy cennik i dobrą cenę. Jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania, o czym przekonało ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 12522 stron internetowych w 15 kategoriach i 534 podkategoriach. Gości online 7. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator