05 2012
0

Szkoła jazdy Białystok

URL: alfa.bialystok.pl

Szkoła jazdy Białystok

OSK Alfa jest szkołą jazdy istniejącą na rynku szkoleniowym od 16 lat. Początkowo oferowano świadczenia tylko i wyłącznie z kategorii A oraz B prawa jazdy lecz kolejne lata progresywnego rozwoju spowodowały poszerzenie usług o kursy na kategorię C oraz C+E. Zainicjowało to niezbędne inwestycje w zaplecze techniczne szkoły jazdy. Aktualnie Alfa świadczy usługi z zakresu takich kategorii jak A, A1, B, B+E, C, C+E. Poza tym prowadzone są też kursy na instruktorów nauki jazdy. Nowością w ofercie szkoły jest szkolenie kwalifikacji wstępnej, którą jako jedyny ośrodek w województwie podlaskim prowadzimy bez obowiązku udawania się na odbycie części praktycznej do Warszawy czy też Szczecina. Mamy także własną pracownię psychologiczną, dzięki czemu jest możliwość zaoszczędzenia dużo czasu związanego z załatwianiem formalności związanych z rozpoczęciem kursu.
Na przełomie tak długiej działalności ośrodek zawsze stawiał oraz stawia sobie za cel intensywne i profesjonalne przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego na poszczególne kategorie prawo jazdy. Dzięki temu ośrodek cieszy się bardzo dobrą opinią oraz osiąga wiele sukcesów. W 2005 roku ogólnopolski tygodnik „Motor” sporządził ranking najlepszych szkół jazdy z całego kraju. Ośrodek Szkolenia Kierowców ALFA uzyskał I miejsce na terenie województwa podlaskiego i 4 miejsce w Polsce, co świadczy o jego profesjonalności oraz skutecznych metodach nauczania.

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 302
 • CTR: 2.32%
 • Data dodania: 29 05 2012
 • Ocena:

  Ocena: 5.1/10 (9 głosów)

Odwiedziny yahoo 41 Odwiedziny googlebot 94
Szkoła jazdy Białystok
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Szkoła jazdy warszawa

  ALFA Centrum Szkolenia Kierowców pomaga wszystkim tym, którzy noszą się ze zdobyciem prawa każdy w jak najkrótszym czasie. Kurs nauki jazdy odbywa się na terenie Warszawy i prowadzony jest przez 31 najlepszych specjalistów, instruktorów nauki jazdy. Jako nieliczni spośr ... szczegóły wpisu »

 • Prawo jazdy niepełnosprawni

  Środki komunikacji publicznej nigdy nie będą w stanie w pełni zaspokoić potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Dlatego tak wiele z nich jest zdanych tylko na siebie. Prawo jazdy jest jedną z form umożliwiających wszyscy komunikacje niezależną od twoich potrzeb. Jeżeli myslisz ... szczegóły wpisu »

 • OSK ELA JAWORZNO

  Zapraszamy do zwiedzenia stron internetowych Ośrodka Szkolenia Kierowców “ELA”.Dla wszystkich naszych klientów oferujemy kursy na prawo jazdy kategorii A oraz B.Zrozumienie i cierpliwość Pań instruktorek. Posiadamy dwa samochody szkoleniowe:Toyota Yaris – identyczna jak ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła Jazdy Słoneczna Kielce

  Witamy na stronie Szkoły Jazdy Słoneczna. Pragniemy poinformować państwa, że wszyscy, którzy postawili sobie za cel zdobycie uprawnień kategorii B do prowadzenia samochodu osobowego w krótkim czasie i po przystępnej cenie powinien odwiedzić naszą siedzibę mieszczącą się ... szczegóły wpisu »

 • Prawo Jazdy Kraków

  Życie bez prawa jazdy we współczesnym świecie, nie jest łatwe. Samochód stał się popularnym środkiem transportu, rekreacji i pracy zawodowej, trudno więc się dziwić iż młodzi ludzie w pierwszej kolejności starają się właśnie o ten dokument. Jednak kursy i szkolenia na p ... szczegóły wpisu »

 • Jazda defensywna kursy

  Sztuka kierowania samochodem nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji pojazdu. Znajomość technik defensywnej i oszczędnej jazdy, ma wpływ nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu mechanicznego, ... szczegóły wpisu »

 • Jazda defensywna definicja

  Szkolenia dla kierowców podwyższają ich umiejętności i przyczyniają się do zwiększenia świadomości zagrożeń w ruchu drogowym. Jednym z najbardziej przydatnych szkoleń jest kurs na pojazdy uprzywilejowane, organizowany dla osób, które uprawiają zawód kierowcy karetek pog ... szczegóły wpisu »

 • Kurs prawo jazdy warszawa

  Wybranie szkoły nauki jazdy Piero.com.pl to bardzo dobry wybór. Podczas kursu poruszamy się ściśle wytyczonymi trasami egzaminacyjnymi, dlatego kurs prawo jazdy skutecznie przygotowuje kierowców do egzaminu. Zapewniamy naszym kursantom stuprocentowe bezpieczeństwo, gdyż ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7892 stron internetowych w 15 kategoriach i 511 podkategoriach. Gości online 52. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator