05 2012
0

Leczenie alkoholizmu

URL: horizon.info.pl

Leczenie alkoholizmu

Uzależnienie od alkoholu traktowane jest przez zespół terapeutyczny jako choroba niezawiniona, przewlekła, postępująca i śmiertelna, na której powstanie złożyły się czynniki fizyczne, psychiczne, duchowe i społeczne. W związku z tym, że na dzisiejszym poziomie wiedzy nie są znane sposoby gwarantujące bezpieczny powrót do kontrolowanego picia, klientom oferowana jest pomoc w osiągnięciu takiej zmiany zachowania, której konsekwencją byłaby zdolność do utrzymywania możliwie najdłuższej abstynencji. Horizon to stacjonarny prywatny ośrodek we Wrocławiu, zajmujący się profesjonalną terapią i leczeniem uzależnień. Zadzwoń i poczuje się wolny 609 88 13 88.

 • PageRank: 3
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 550
 • CTR: 1.27%
 • Data dodania: 22 05 2012
 • Ocena:

  Ocena: 5.0/10 (16 głosów)

Odwiedziny yahoo 41 Odwiedziny googlebot 282
Leczenie alkoholizmu
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Leczenie alkoholizmu

  Zmagania z alkoholizmem, uzależnieniem od Internetu czy nikotyny ogranicza życie całej rodzinie. To ciężkie i niełatwe sprawy, dlatego człowiek nie potrafi sobie sam z tym poradzić. W takich momentach warto skorzystać z wskazówek specjalistów. Prywatne Centrum Terapii U ... szczegóły wpisu »

 • Dobry Psycholog Wrocław

  Wybierając się do psychologa warto przemysleć kilka kwestii. Rzecz zasadnicza – powinniśmy sobie jasno odpowiedzieć na pytanie: Po co tam idę? Po poradę? Po wskazówki? Po złoty środek? Czy zamierzam włożyć wysiłek w poszukiwanie rozwiązania mojego problemu? A może nie? ... szczegóły wpisu »

 • Gabinet Terapeutyczny w Lublinie

  Gabinet Terapia Lublin to miejsce prowadzone dla dzieci a także dla rodziców. Konsultacją pedagogiczną uprawianą przez specjalistę objęte są zazwyczaj najmłodsi z kłopotami takim jak dyslekcja, fobie, dysgrafia Lublin, a także dyskalkulia.
  Aranżuję również Trening ... szczegóły wpisu »

 • Terapia uzależnień warszawa

  Jeśli potrzebują Państwo skutecznej psychoterapii, która pozwoli na to, by pozbyć się wielu problemów i trudności, to warto zwrócić uwagę na ofertę warszawskiej poradni OdNowa. Dzięki różnorodnym terapiom i zajęciom skierowanych zarówno do dorosłych, jak i do dzieci, mo ... szczegóły wpisu »

 • Terapia alkoholowa w Krakowie

  W centrum rehabilitacji Tęcza w Krakowie odbywa się terapia alkoholowa dla potrzebujących pacjentów. Leczenie alkoholizmu polega na odcięciu chorego od możliwości spożycia alkoholu. To nic innego tylko odwyk alkoholowy. Oprócz alkoholizmu w ośrodku odbywa się także lecz ... szczegóły wpisu »

 • Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

  Prywatny ośrodek leczenia uzależnień In Puris od wielu lat prowadzi terapię dla uzależnionych. 24 godzinna opieka medyczna pod okiem doświadczonych psychoterapeutów. Ośrodek jest bardzo komfortowy, mieści się w pięknej willi. Na miejscu mamy możliwość przeprowadzenia be ... szczegóły wpisu »

 • Ośrodek leczenia uzależnień Koninki

  Leczenie alkoholizmu to trudny proces, ale odpowiednio przeprowadzony ma szansę na powodzenia. Choroba alkoholowa to domena terapii ośrodka uzależnień w Koninkach. Placówka prowadzi terapie dla alkoholików, terapie dla narkomanów, także leczenie lekomanów oraz osób uzal ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie alkoholizmu Warszawa

  Skontaktuj się z ośrodkiem leczenia uzależnień Insieme w Magdalence, blisko Warszawa, woj. mazowieckie - w ofercie odwyk od uzależnień pod okiem specjalistów, terapeutów, psychoterapeutów i wykwalifikowanego personelu pomocniczego! Leczenie alkoholizmu Warszawa, leczeni ... szczegóły wpisu »

 • Detoks Bielsko-Biała - Centrum Medyczne Galmedic

  Nikt nie jest odporny na uzależnienie od alkoholu, ale jednocześnie każdy ma prawo rozpocząć nowe, udane i szczęśliwe życie bez szkodliwej choroby. Jak wiecie alkoholizm to postępująca choroba, której nie można wyleczyć samodzielnie. Do procesu powrotu do zdrowia potrze ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 13046 stron internetowych w 15 kategoriach i 534 podkategoriach. Gości online 12. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator