05 2016
0

Terapeuta legionowo

URL: www.terapia-legionowo.pl

Terapeuta legionowo

Stres w życiu codziennym a także szereg innych przyczyn sprawiają, że wpadamy w szpony różnych nałogów. Jeżeli myślisz, że straciłeś kontrolę nad swoim piciem, paleniem, braniem narkotyków albo graniem albo już wiesz, że ty bądź ktoś z twoich znajomych jest uzależniony od alkoholu, papierosów, narkotyków, hazardu, Internetu, telefonu lub doświadczyłeś (jesteś ofiarą) przemocy, to w tym przypadku i szeregu innych zyskasz fachowe wsparcie certyfikowanego terapeuty Marleny Wiśniewskiej w gabinecie terapeutycznym, który znajduje się w Legionowie. Psychoterapeutka Marlena Wiśniewska jest ogromnie ambitną postacią, wybornie wyedukowaną, która na bieżąco uzupełnia swoje uprawnienia naukowe aby świadczyć pomoc psychologiczną pacjentom na światowym poziomie, a co najistotniejsze jest skuteczna. W swoim gabinecie oferuje zestaw pomocy na różnych obszarach miedzy innymi: leczenie/terapię uzależnień od narkotyków (narkomanów, narkomanii), papierosów, grania, fonoholizmu (telefonu), komputera, terapię współuzależnienia, konsultacje dla rodziców i bliskich osób uzależnionych oraz wiele innych terapii. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i pełną dyskrecję. Terapia realizowana przez tak wszechstronnie wykształconego i doświadczonego terapeutę, którym jest Marlena Wiśniewska jest szansą na wyleczenie, powstrzymanie się od picia, zatrzymanie przemocy czy uporanie się z kłopotliwymi doświadczeniami z młodości, a tym samym na polepszenie jakości życia, często całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 53
 • CTR: 3.77%
 • Data dodania: 06 05 2016
 • Ocena:

  Ocena: 4.3/10 (6 głosów)

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 5
Terapeuta legionowo
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Forever Living Products

  Zapraszamy bardzo do odwiedzin naszego sklepu internetowego Aloes - Uroda. W naszej ofercie posiadamy wszystkie preparaty firmy Forever Living Products. Te środki to produkty na kontrolę wagi np Forever Lite, lecz oferujemy tez całą gamę suplementów diety. Posiadamy wit ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog Anna Zawiślak

  Anna Zawiślak, doświadczony seksuolog o dobrze rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych, wspiera pacjentów w Grodzisku i w Warszawie na Ursynowie. Jest absolwentką psychologii, seksuologii klinicznej i nauk o rodzinie. Swoją praktykę zdobyła pracując w Poradni Klinik ... szczegóły wpisu »

 • Zdrowie Publiczne

  Dzisiejsze tempo i styl życia stwarza, że zdarza się nam rezygnować ze snu, pożywnego jedzenia czy odpoczynku, żeby dłużej pracować i załatwiać nawarstwiające się sprawy. To duży błąd, alarmują lekarze. Od pewnego czasu medycyna szczególnie interesuje się badaniem wpływ ... szczegóły wpisu »

 • Salon kosmetyczny

  MARIPOSA Institute & Spa to posiadający uznanie klientek salon dbający o urodę, który mieści się w Bydgoszczy. Nasz punkt zaopatrzony jest w wysoce nowoczesne i wysokiej klasy urządzenia, które konieczne są do zrobienia nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych. Proponu ... szczegóły wpisu »

 • Www.lasermed.pl | laser CO2 Warszawa

  Firma Lasermed to centrum dermatologii laserowej i chirurgii plastycznej. Od 2000 roku świadczy usługi w Warszawie. Naszym klientom oferujemy zabiegi z dziedziny dermatologii ogólnej, laserowej a oprócz tego estetycznej, w skład których wchodzi jak też: usuwanie pieprzy ... szczegóły wpisu »

 • Konopie Medyczne - MedycynaCBD.pl

  Medycyna CBD to sklep internetowy, który oferuje szeroką gamę produktów konopnych. Jeśli dbają Państwo o zdrowie i szukają naturalnych sposobów łagodzenia objawów różnych dolegliwości, zapraszamy na zakupy. Konopie medyczne stanowią źródło aktywnych związków o korzystny ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Redslim posiada wartościowe strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8136 stron internetowych w 15 kategoriach i 512 podkategoriach. Gości online 8. Stron oczekujących 5.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Aktualnie katalog stron Redslim posiada:
  IP: 5,460,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator